Міністерство інформаційної політики України


Цирки без тварин: громадське обговорення законопроєкту


Міністерство культури, молоді та спорту України ініціює громадське обговорення законодавчої заборони тварин у цирках. Йдеться про Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування циркової діяльності». Його розробили для регулювання на законодавчому рівні циркової діяльності, зокрема щодо використання тварин у цирках.

Тепер стадія громадського обговорення законопроєкту, де кожен охочий може висловити свою думку. Зауваження і пропозиції до проєкту закону приймаються до 07 березня 2020 року на електронну адресу: [email protected] Їх розглянуті під час доопрацювання проєкту акта.
Уповноважена особа за проведення консультацій щодо проєкту акта - керівник експертної групи з перформативних мистецтв Директорату культури і мистецтв Міністерства культури, молоді та спорту України Лавро Євген.

Ваша думка важлива. Долучайтесь до обговорення заборони використання тварин у цирках. Це черговий крок нашої держави до цивілізованого і гуманного світу, адже часткова чи повна заборона використовувати тварин в циркових шоу діє у півсотні країн світу.Адреса цієї сторінки: http://www.mkms.gov.ua/news/3523.html
При використанні матеріалів посилання на джерело - обов'язкове