Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


 

Головна  >  Публікації  >  Брифінги та прес-конференції  >  7 Березня 2017, 00:03

МІП веде переговори щодо внесення до санкційного списку "душителів" за порушення свободи слова в Криму

3 березня в ІА «Укрінформ» відбулася прес-конференція на тему: «Запровадження нових персональних санкцій проти душителів свободи слова в Криму та порушення кримінальних справ на материковій частині України», організована Міністерством інформаційної політики України спільно з Центром інформації про права людини.

У ході прес-конференції правозахисники та МІП презентували список душителів свободи слова в окупованому Криму. Наразі до переліку увійшли топ-10 причетних до повного згортання свободи слова на півострові, та окрім них він також включає ще приблизно 60 прізвищ злочинців.

Радник Міністра інформаційної політики України Юлія Каздобіна подякувала правозахисним організаціям за допомогу в розробці списку: «Цей проект – важливий приклад співпраці державних органів і громадянського суспільства». Стосовно відповідальності за злочини проти свободи слова в Криму радник зазначила: «Ми ведемо переговори з посольствами іноземних держав щодо внесення цих осіб до санкційного списку з приміткою «за порушення свободи слова». Це буде важливим сигналом для світу та для людей, що перебувають на окупованій території, що Україна поважає свободу слова. На громадян України, що здійснюють аналогічні правопорушення, очікує кримінальна відповідальність».

У заході участь взяли: Юлія Каздобіна - радник Міністра інформаційної політики України; Тетяна Печончик - голова правління Центру інформації про права людини; Ольга Скрипник – координатор Кримської правозахисної групи.


Перейти до списку публікацій