Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


 

Головна  >  Публікації  >  Брифінги та прес-конференції  >  23 Лютого 2017, 20:02

МІП: Презентовано комунікаційну кампанію «Крим - це Україна. 1096 днів опору російській окупації»

23 лютого в ІА «Укрінформ» відбулась презентація комунікаційної кампанії «Крим - це Україна. 1096 днів опору російській окупації».

Еміне Джапарова, Перший заступник Міністра інформаційної політики України представила кампанію, розроблену в рамках Стратегії інформаційної реінтеграції Криму: «Ця комунікаційна кампанія – кульмінація піврічної роботи великої команди. У її рамках ми піднімаємо питання опору, репресій, викрадення людей, щоб нагадати, що опір у Криму триває. Коли ми говоримо про треті роковини окупації, ми говоримо про третій рік опору – 1096 днів, протягом яких кримчани не коряться російській дійсності», - зазначила Джапарова. Вона також повідомила, що вже почалося розміщення бордів і сітілайтів, присвячених Дню опору Криму російській окупації, близько 200 з яких будуть розміщені в Києві, а 100 – в регіонах. 

Начальник управління публічної дипломатії Міністерства закордонних справ України Анатолій Соловей розповів про міжнародний вектор кампанії: «Тематика деокупації Криму – один із першочергових пріоритетів української публічної та культурної дипломатії. Посольствами України в іноземних державах буде активно використовуватися візуальний контент, розроблений МІП у рамках цієї кампанії, щоб забезпечити постійне перебування теми Криму в закордонному інформаційному просторі. Важливо не зупинятися та продовжувати розвивати тематику деокупації Криму», - наголосив Соловей. 

Ескендер Барієв, член Меджлісу кримськотатарського народу, зазначив на значущості комунікаційної кампанії: «Мені болить за анексований Крим як кримському татарину, як представнику Меджлісу, як людині, що не може повернутися додому. Та час лікує, біль від втрати Криму вщухає, а ця комунікаційна кампанія - ті ліки від забуття того, що проблема Криму існує», - зазначив Барієв. Він також закликав усіх приєднатися до Маршу Єдності 26 лютого о 14:00, що почнеться на алеї Героїв Небесної сотні. 

У ході заходу були представлені макети бордів, присвячених Дню опору Криму російській окупації (26 лютого), відеоролики «Репресії» та «Окупація Криму очима іноземних студентів». Народними дипломатами мережі «Global Ukrainians» буде проведено флешмоби закордоном із використанням контенту кампанії. 

Участь у прес-конференції взяли: Еміне Джапарова – Перший заступник Міністра інформаційної політики України; Ескендер Барієв – член Меджлісу кримськотатарського народу; Анатолій Соловей – начальник управління публічної дипломатії МЗС України; Валентина Павліченко – копірайтер, агенція RAM 360.

Довідково: У рамках кампанії «Крим - це Україна. Разом Назавжди» спільно з однією із найкращих рекламних агенцій України ADC*UA будується міжнародна комунікаційна кампанія щодо Криму. Комунікаційна кампанія «Крим-це Україна. 1096 днів опору»,  розроблена сумісно з командою RAM360, розрахована на внутрішню українську аудиторію та розповідає про консолідацію зусиль материку та півострова, українців у боротьбі за Крим. 


Перейти до списку публікацій