Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


 

Головна  >  Публікації  >  Брифінги та прес-конференції  >  22 Лютого 2017, 10:02

МІП: Презентовано план заходів до 26 лютого - Дня спротиву окупації Криму Російською Федерацією

21 лютого в ІА «Укрінформ» відбулася прес-конференція, присвячена презентації плану заходів до 26 лютого – Дня спротиву окупації Криму Російською Федерацією.

Перший заступник Міністра інформаційної політики України, Еміне Джапарова наголосила: «День спротиву окупації Криму Російською Федерацією – найпотужніший прояв опору, ненасильницький громадянський акт неприйняття російської дійсності 26 лютого 2014 року. У третю річницю окупації ми, на жаль, засвідчуємо, що ситуація не покращується – репресії тривають. Російська пропаганда намагається дискредитувати Україну як недокраїну з недолюдьми, що забули про Крим і кримчан. Для того, щоб українці знали, що громадянський опір у Криму був і досі триває, ми запускаємо комунікаційну кампанію під гаслами «Крим – це Україна», «Разом назавжди» й «Опір триває», що буде представлена у четвер, 23 лютого», - розповіла Джапарова.

Рефат Чубаров, Голова Меджлісу кримськотатарського народу, зазначив: «Усі заплановані нами заходи спрямовані на те, щоб підтримати людей, що постійно живуть в умовах окупаційного Криму». Голова Меджлісу закликав усіх киян 26 лютого приєднатися до маршу солідарності, який відбудеться на Алеї Героїв Небесної сотні.

У ході прес-конференції було також анонсовано проведення Міжнародного форуму «Крим в умовах окупації: наслідки для України та світу», який відбудеться 25-26 лютого; телемарафони на каналі ATR до Міжнародного дня рідної мови та до дня смерті Номана Челебіджіхана – одного з засновників першого Курултаю; День Криму у Верховній Раді України, під час якого буде проведено слухання законів на кримську тематику та виступ із доповіддю про розслідування подій 26 лютого 2014 року; благодійний фестиваль-ярмарок «Рука допомоги», кошти від якого підуть на допомогу дітям кримських політв’язнів, тощо.

Участь у заході взяли: Еміне Джапарова - Перший заступник Міністра інформаційної політики України; Рефат Чубаров - Голова Меджлісу кримськотатарського народу; Катерина Літвінчова - ком'юніті- менеджер мережі «Global Ukrainians».


Перейти до списку публікацій