Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


 

Головна  >  Публікації  >  Брифінги та прес-конференції  >  22 Грудня 2016, 14:12

Міністерство інформаційної політики України прозвітувало за результатами своєї діяльності в 2016 році

22 грудня 2016 року в Кабінеті Міністрів України представники Міністерства інформаційної політики України презентували аналіз роботи відомства за 2016 рік.

Міністр інформаційної політики України Юрій Стець: «Завдання, які ми перед собою ставили на початку року, відомство виконало. Наприклад, із обмеженим фінансуванням у сфері іномовлення це вдавалося вкрай тяжко. Але моя команда, зі штатом трохи більше 20 людей, робила все можливе. Це ви можете бачити в нашому звіті».

Під час звіту заступник Міністра Артема Біденка в напрямі розбудови іномовлення України зазначив, що є хороший результат включень у світі телеканалу UA|TV: 

«Не витрачаючи державних коштів, нам вдалося включити телеканал іномовлення України в 22 кабельних мережах Польщі, а також у Грузії, державах Балтії, Данії, Румунії та інших європейських країнах. Загалом це близько 58 мереж кабельних операторів».

Радник Міністра Юлія Каздобіна зазначила, що протягом року в напрямі інформаційної реінтеграції Криму МІП реалізовано 6 масштабних комунікаційних кампаній, ініційовано визнання 26 лютого Днем спротиву російській окупації.

«Завдяки зусиллям Міністерства, тема Криму була постійно присутня в інформаційному просторі. Зокрема, ми презентували фільм «Крим.Спротив», допомагали різним кримським ініціативам в організації прес-конференцій та презентацій, сприяли досягненню чудової перемоги Держави – ухвалення резолюції «Ситуація з правами людини в Автономній Республіці Крим та місті Севастополь (Україна)» Генеральною Асамблеєю ООН. Для нас це значний поштовх уперед - Крим повернеться». 

Радник Міністра з питань інформаційної реінтеграції Донбасу Дмитро Ткаченко повідомив:

“До презентації вже готова Дорожня карта розробки Стратегії інформаційної реінтеграції Донбасу – документ, що дасть змогу сформувати чітке розуміння в суспільстві та в державі про те, що ми робимо для наших громадян зі східних регіонів та яких результатів досягаємо.

У напрямі відновлення мовлення Олександр Бригинець, радник Міністра з питань відновлення мовлення (народний депутат України) за результатами роботи моніторингової місії МІП в зоні АТО, що діє під його керівництвом, доповів: “Тепер, коли вежа на Карачуні запрацювала, в місцевих жителів є великий вибір українських телеканалів. Всі антени налаштовують так, щоб зловити саме українських мовників”, - підкреслив радник.

Нагадаємо, що також 5 грудня 2016 року в Слов’янську відбулося офіційне відкриття телевежі на горі Карачун за участі Президента України Петра Порошенка, Міністра інформаційної політики України Юрія Стеця, а також інших представників влади. 

У заході взяли участь: заступник Міністра Артем Біденко; радник Міністра з питань інформаційної реінтеграції Криму Юлія Каздобіна; радник Міністра з питань інформаційної реінтеграції Донбасу Дмитро Ткаченко; радник Міністра з питань відновлення мовлення Олександр Бригинець.


Перейти до списку публікацій