Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


 

Головна  >  Публікації  >  Брифінги та прес-конференції  >  12 Жовтня 2016, 14:10

Міністр інформаційної політики України Юрій Стець призначив нового радника з питань інформаційної політики щодо Криму

12 жовтня 2016 року Міністр інформаційної політики України Юрій Стець ухвалив рішення про призначення радником з питань інформаційної політики щодо Криму Юлію Каздобіну – аналітика з великим досвідом, що досліджує російськомовну ідентичність в Україні в контексті конфлікту з Росією.

1

Про це очільник відомства повідомив під час брифінгу в Кабінеті Міністрів України за участі Першого заступника Еміне Джапарової та новопризначеного радника Юлії Каздобіної.

Як зазначив Юрій Стець, ключовими завданнями Юлії будуть, так само, забезпечення протидії згортанню свободи слова в Криму та поширення українських ЗМІ в кримському інформаційному просторі.

Юрій Стець: «Ми постійно робимо наголос на питаннях Криму. Сьогодні, призначаючи Юлію на посаду радника, сподіваюся, що інформаційних приводів та тем Криму стане ще більше серед українських та іноземних ЗМІ».

 Еміне Джапарова: «МІП перше відомство, яке впровадило позицію радника  з питань Криму. Це є вкрай важливо, бо дає змогу налагодити діалог між суспільством та владою, почути людей, зокрема кримчан, їх вимоги до української влади».

«Пріоритетом моєї роботи на посаді радника буде розробка Стратегії інформаційної реінтеграції Криму. Завдання – зробити цей процес якомога більш  інклюзивним», - сказала новопризначений радник.

Нагадаємо, що радником Міністра з питань інформаційної політики щодо Криму до 14 вересня 2015 року був Сергій Костинський, потім Еміне Джапарова, яку згодом було призначено Першим заступником Міністра.

 БІОГРАФІЧНА ДОВІДКА РАДНИКА


Перейти до списку публікацій