Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


 

Головна  >  Публікації  >  Брифінги та прес-конференції  >  8 Серпня 2016, 17:08

Еміне Джапарова: «Надання можливості реалізації права кримськотатарського народу на самовизначення – тест для України на демократію»

8 серпня в ІА «Укрінформ» відбулась прес-конференція, присвячена презентації Херсонщини, а також інформаційної безпеки області.

У ході заходу Перший заступник Міністра інформаційної політики України Еміне Джапарова заявила: «Кримськотатарський фактор - це “козир”, який окупанти розігрують майже кожного дня через своїх агентів впливу на Херсонщині. В інформаційному просторі артикулюється, зокрема, міф про те, що кримські татари збираються створити національну автономію на території Херсонщини. Це - неправда. Сьогодні єдиним офіційним голосом кримськотатарського народу виступає представницький орган самоврядування - Меджліс, який працює в Києві. І дуже часто і Рефат Чубаров, і Мустафа Джемілєв, і члени Меджлісу - центрального і місцевих на Херсонщині, підкреслювали, що це міфи», -  згадала Перший заступник Міністра.

Разом з тим Джапарова зазначила, що кримські татари і надалі будуть відстоювати своє невід’ємне право на самовизначення на території Криму як частини єдиної Української держави. «А надання можливості реалізації права кримськотатарського народу на самовизначення – тест для України на демократію», - резюмувала Еміне Джапарова.

У свою чергу, голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв повідомив, що російська влада хоче «вбити кіл» між кримськими татарами та українцями шляхом розповсюдження недостовірної інформації про міжетнічні конфлікти між кримськотатарським і українським народами та створення кримськотатарської автономії на території Херсонщини.

Народний депутат України Сергій Хлань додав, що Херсонщина має міцні кордони та високу обороноздатність, що, власне, і сприяє успішному розвитку області.

Участь у прес-конференції взяли: Андрій Гордєєв – голова Херсонської обласної державної адміністрації, Сергій Хлань – народний депутат України, Еміне Джапарова – Перший заступник Міністра інформаційної політики України.


Перейти до списку публікацій